آموزش دیجیتال مارکتینگ

ایجاد ارزش واقعی از طریق دیجیتال مارکتینگ

ما در گروه دیجیتال مارکتینگ منتا قصد داریم به شما کمک کرده و برای کسب و کار شما از طریق بازاریابی دیجیتال ارزش واقعی ایجاد نماییم. رویای ما این است که همه کسب و کارها به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنند. چیزی که به ما انگیزه مضاعف می‌دهد این است که بتوانیم تاثیری ماندگار بر موفقیت کسب و کار شما داشته باشیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا

ما در گروه دیجیتال مارکتینگ منتا، بنا داریم در همه زمینه‌ها به شما کمک کنیم و به هیچ عنوان اجازه ندهیم شما در دنیای بازاریابی دیجیتال احساس تنهایی کنید. از طراحی سایت گرفته تا ساخت بهترین ویدیو کلیپ‌ها و تیزرهای تبلیغاتی را برای شما به بهترین شکل انجام خواهیم داد. خبر خوشحال کننده برای شما مشتریان عزیز این است که حتی در اجرا کردن کمپین‌های تبلیغاتی هم کنار شما هستیم و برای بهبود نتایج هر کدام از آنها به شما مشاوره‌های صادقانه و اصولی ارائه خواهیم کرد. کارشناسان ما در زمینه مدیریت شبکه‌های اجتماعی تجارب خوبی اندوخته‌اند و قادر هستند که با کمترین خطای ممکن شما را به اهداف تعیین شده‌تان در شبکه‌های اجتماعی برسانند. آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا ضمن آرزوی بهترین‌ها برای همه مردم ایران زمین، رسالت اصلی خودش می‌داند که مشتریان خودش را در مسیر رسیدن به آرزوهای‌شان از صفر تا صد همراهی نماید.

داستان شکل گرفتن گروه دیجیتال مارکتینگ منتا

ما چند جوان علاقمند به حوزه دیجیتال مارکتینگ بودیم که بعد از سال‌ها کار کردن در شرکت‌های صاحب نام تصمیم گرفتیم، آژانس دیجیتال مارکتینگ خودمان را تشکیل دهیم تا با چالش‌های جدیدی روبرو شویم. به توانایی‌های خودمان باور داشته و مطمئن بودیم که تیمی کار کردن را خوب یاد گرفته‌ایم. پس با توکل به خدا، کار را آغاز کردیم؛ البته که چالش‌های بزرگی سر راه مان قرار داشتند اما خوشبختانه از پس همه آنها بر آمدیم. حالا هر یک از آن‌ها، تجربه‌ای گران‌بها برای ما محسوب شده و با کمال میل قصد داریم این تجربیات را در اختیار مشتریان خود بگذاریم. اعضای تیم منتا هیچ‌گاه آموختن را متوقف نکرده و همواره برای بروز بودن اطلاعات خودشان در تلاش هستند؛ بنابراین آموزش دیجیتال مارکتینگ به مشتریان علاقمند هم جزو وظایف ذاتی گروه منتا محسوب می‌گردد.ژ

اصلی‌ترین اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا

گروه منتا 5 هدف اصلی را در پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ که بر عهده می‌گیرد دنبال خواهد کرد که به تفکیک عبارتند از: 

  1.  عالی بودن مشتریان‌مان برای ما اولویت باشد : تلاش می‌کنیم هر روز بهترین خودمان باشیم و تجربیات شگفت انگیزی را برای هر کسی که با آنها تعامل داریم ایجاد کنیم.
  2. فرصت‌های مشتریان خود را به حداکثر برسانیم : بی‌تردید ما هم مثل تمام مشتریان خود بر این باور هستیم که زندگی فقط یک بار اتفاق می‌افتد. بنابراین جزو رسالت‌های خودمان می دانیم که فرصت‌های مشتریان‌مان را در بهتر زیستن و لذت بردن از کسب و کار به حداکثر برسانیم.
  3. سعی می‌کنیم همیشه ما اولین گام را به نفع مشتریان برداریم : ما معتقدیم که هرچه بیشتر به به نفع مشتریان‌مان قدم برداریم، بیشتر موهبت‌های الهی نصیب ما خواهد شد. بنابراین همیشه برای موفقیت شما با کمال میل پیش قدم می‌شویم.
  4. همیشه به دنبال بهبود همه چیز باشیم : ما معتقدیم که شما همیشه می‌توانید در کسب و کار حرفه‌ای خود پیشرفت کنید. پس قطعا رسیدن شما به این مهم برای ما اولویت محسوب می‌شود.
  5. در هر پروژه جدید کنجکاو باشیم و این کنجکاوی را تکثیر کنیم: برای بهتر شدن باید بیشتر بیاموزیم و برای بیشتر آموختن باید همواره کنجکاو بود. قطعا اجازه نخواهیم داد که روحیه کنجکاوی‌مان تضعیف شود و برای انتقال این روحیه به مشتریان‌مان هم تلاش می‌کنیم.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399