0 تا 100 آموزش و سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی+ مشاوره رایگان!

قیمت گویندگی تیزر تبلیغاتی

فهرست مطلب (کلیک کنید )

این روزها همه ما می‌دانیم که کسب‌وکارها با ساخت تیزر تبلیغاتی، می‌توانند کالا و خدمات خود را به میلیون‌ها مخاطب معرفی کرده و از بین آنها به مشتریان زیادی دست پیدا کنند. اگر ساخت ویدیوی تبلیغاتی آنها با کیفیت باشد و در برانگیختن حس کنجکاوی مخاطب، موفق عمل کند، افزایش فروش کاملا امکان‌پذیر خواهد بود. در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا به نقش گویندگی تیزر تبلیغاتی در موفقیت ویدیوهای تجاری خواهیم پرداخت. ضمن اینکه اگر به گویندگی علاقه دارید توصیه میکنیم حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید که راجع به تمرین‌های گویندگی و سایر مسائل مربوط به این حرفه، مطالب جالبی ارائه کرده‌ایم.

گویندگی تیزر تبلیغاتی دقیقا یعنی چه؟

احتمالاً تابه‌حال حداقل یک‌بار با این جمله روبه‌رو شده‌اید که «تنها صدا است که می‌ماند». پیرو این جمله باید بگوییم که صدا یکی از عناصر تأثیرگذار در هر محتوای سمعی وبصری است. معمولاً فیلم‌هایی که ساخته می‌شود در اکثر زمینه‌ها چه فیلم هنری باشد چه تبلیغاتی برای پربارتر کردن آن و جذب حداکثری، از نریشن استفاده می‌کنند. در دنیای حرفه‌ای به کسی که نریشن را به او می‌سپارند، نریتور می‌گویند. به‌طورکلی تمام کسانی که به صورت حرفه‌ای در زمینه محتواهای صوتی فعالیت می‌کند گوینده نام دارند و به فعالیت او نیز گویندگی می‌گویند. گویندگی تیزر تبلیغاتی هم یکی از شاخه‌های مهم این هنر محسوب می‌شود.

تفاوت نریشن فیلم با گویندگی تیزر تبلیغاتی

تفاوت نریشن فیلم با گویندگی تیزر تبلیغاتی

گاهی دیده می‌شود افراد مختلف، تفاوتی بین گویندگی تزیر تبلیغاتی ونریشن فیلم قائل نمی‌شوند؛ باید بگوییم که این موضوع خیلی اشتباه نبوده و این دو زمینه تشابه‌هایی هم با هم دارند اما در این قسمت به تفاوت اصلی این دو موضوع اشاره خواهیم کرد:

 • نریشن: در ادامه توضیح مختصری که در بالاتر دادیم باید گفت: نریشن به کلام گوینده که روی یک فیلم قرار می‌گیرد، گفته می‌شود و برای روایت داستان، انتقال حس یا بیان موضوعی در راستای کمک به محتوای داستان فیلم، مورد استفاده قرار می‌گیرد. نریشن بیشتر برای فیلم و انیمیشن به کار می‌رود و جزئی از جنبه‌های هنری فیلم به‌حساب می‌آید.
 • گویندگی تیزر تبلیغاتی: یک گوینده تیزر تبلیغاتی وظیفه دارد به درک هرچه بهتر نکات مهم تیزر کمک کند و جاهایی که محتوای تیزر تبلیغاتی در انتقال داده‌ها عقیم مانده، به کمک سازنده‌ها بیاید و کار انتقال پیام را تکمیل نماید. در گویندگی تیزر تبلیغاتی، گوینده بار محتوایی زیادی را به دوش می‌کشد.

چرا به یک گوینده تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای نیاز داریم؟

استفاده از یک گوینده حرفه‌ای مسلما تاثیرات بسزایی خواهد داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:
 1.  وجود یک گوینده تیزر با سابقه، باعث بالا رفتن خلاقیت و متفاوت شدن تیزر شما خواهد شد. ساخت صدای تبلیغاتی یکی از توانمندی‌های گوینده است که می‌تواند در اختیار پروژه شما قرار دهد.
 2. یکی از مسائل مهم در زمینه سفارش گویندگی، پیدا کردن یک استودیو قابل قبول است. گوینده سرشناس و باتجربه، استودیوهای زیادی در زمینه ضبط صدا می‌شناسد و در این راستا کمک زیادی به شما خواهد کرد.
 3. یک صدای نام آشنا، اگر روی تیزر تبلیغاتی شما قرار بگیرد، تا حدود زیادی باعث معتبر شدن ویدیو تبلیغاتی شما خواهد شد.
 4. گوینده حرفه‌ای به دلیل توانایی، تجربه و درک خواسته شما، کار را برای شما بسیار آسان‌تر و حرفه‌ای تر خواهد کرد.

چرا باید گویندگی تیزر تبلیغاتی با بهترین امکانات انجام شود؟

توضیح دادیم که گویندگی تیزر تبلیغاتی قرار است در ذهن مخاطبان خاطره‌سازی کند. حتما تبلیغاتی هستند که در ذهن شما میخکوب شده‌اند و اولین چیزی که از آنها به یاد دارید، صدا و لحن گوینده است. اشاره کردیم که یک گوینده تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای با بیان چند کلمه می‌تواند به موفقیت چشم‌گیر تبلیغات شما کمک کرده و جذب مخاطب را ساده‌تر و ماندگارتر نماید.

حالا که چنین نقش کلیدی را برای گویندگی تیزرهای تبلیغاتی متصور هستیم، طبیعی است که برای ضبط آن، بهترین امکانات را در نظر بگیریم. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا معتقدیم که اگر امکانات مناسب فراهم نکنیم، قطعا نمی‌توانیم از تمام توانایی و پتانسیل موجود در گویندگان بهره برده و این توانایی‌ها را در خدمت کسب و کارهایی که برای تبلیغات به ما اعتماد کرده‌اند، قرار دهیم.

چرا معتقدیم گویندگی تیزر تبلیغاتی، تاثیر بالایی بر افزایش فروش کسب‌وکارها دارد؟

چنانچه شما یک گوینده تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای برای پروژه بازاریابی خود انتخاب کنید، سبب می‌شود تا مخاطب با برند و نحوه‌ی عملکرد شما بهتر آشنا شود و فرایند آگاهی از برند شما، موفقیت آمیز باشد. مشتریانی که بتوانند با تبلیغات برند شما ارتباط برقرار کرده و داستان و هدف تبلیغات شما مورد پسند آنها واقع شود، مطمئنا به یک مشتری ثابت و خریداری مکرر از برند شما تبدیل خواهند شد.

تجربه اثبات کرده است که اگر گویندگی تیزر تبلیغاتی به شکل حرفه‌ای انجام گیرد، فرایند جذب و حفظ مخاطب، به بهترین شکل انجام خواهد شد. بیان صحیح و تاثیرگذار داستان مورد نظر، موضوع بسیار مهمی است که در ساخت تبلیغات باید همواره مد نظر قرار گیرد. صدا و لحن جذاب گوینده تیزر تبلیغاتی کمک می‌کند تا موضوع تبلیغات شما، تاثیری که باید را روی مخاطبان بگذارد. گوینده‌ی متخصص باید طریقه‌ی صحیح گویندگی را که با موضوع تیزر تبلیغاتی مطابقت داشته باشد، به درستی تشخیص دهد.

این مطلب پیشنهاد می شود :  تبلیغات تعاملی (Interactive advertising) چیست؟

اصلی ترین وظایف گوینده تیزر تبلیغاتی چیست؟

به صورت معمول، وقتی قرار می‌شود برای ساخت تیزر تبلیغاتی از یک گوینده حرفه‌ای کمک گرفته شود، شرح وظایفی هم برای او تعریف خواهد شد که برخی از این وظایف عبارتند از:

 • گوینده تیزر وظیفه دارد توجه مخاطب را با صوت خود به محصول خاصی که به او واگذار شده است جلب کند.
 • گوینده باید چرایی خرید محصول را به مخاطب شرح داده و در مورد رقابت صحبت نکند، تمرکزشان بر روی هدف ساخت تیزر باشد.
 • گوینده تیزر باید به آنچه که قرار است برای آن تیزر ساخته شود باور داشته باشد. در مورد فعالیت کاری خود پرشور باشد در این صورت مشتریان را نیز هیجان زده خواهد کرد.

مهمترین ویژگی‌های گوینده تیزر تبلیغاتی موفق کدام است؟

 یک گوینده تیزر تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از الزامات برای گویندگی، داشتن یک صدای قدرتمند است. برای گویندگی تیزر تبلیغاتی باید حنجره‌ای باز و به اصطلاح صدایی پر داشته باشید. عموماً کسانی که صدای خوبی دارند حداقل یک‌بار به ذهنشان خطور کرده که گویند تیزر تبلیغاتی یا رادیو، نریتور فیلم و ... بشوند. اما گویندگی چیزهای بیشتری از صدای قدرتمند می‌خواهد از جمله لحن پذیری است. لحن پذیری یکی از عنصرهای اصلی گویندگی تیزر تبلیغاتی در کنار صدای قدرتمند است. شما باید بتوانید لحن خود را متناسب با تیزر مورد نظر تطابق دهید زیرا لحن گوینده هم تأثیر زیادی در کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی دارد. افرادی که در ساخت ویدیوی تبلیغاتی تجربه زیادی دارند، هنگامی که مشغول نوشتن سناریو تیزر تبلیغاتی می‌شوند، در ذهن خودشان به این هم فکر می‌کنند که کدام قسمتها را باید به گوینده بسپارند. مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت، جزو ویژگی‌های مهم یک گوینده موفق محسوب می‌شوند:

 1. فن بیان: یک گوینده تیزر تبلیغاتی باید بیان واضحی داشته باشد. بیان شیوا باعث انتقال هرچه بهتر نکات لازم و ضروری می‌شود و یک بیان با حس و حال سناریو تیزر تبلیغاتی را به مخاطب انتقال دهد و باعث گیرایی بیشتر محتوای تبلیغاتی ارائه شده توسط مخاطب می‌شود.
 2. خلاقیت: یک گوینده تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای باید برای بهتر پیش رفتن روایت موردنظر، ایده‌هایی در زمینه کاری خود به ایده تیزر تبلیغاتی اضافه کند. به‌عنوان‌مثال از لهجه‌ای خاص که می‌تواند به کار کمک کند، بهره ببرد.
 3. شخصیت پردازی: به عنوان یک گوینده بهتر است متناسب با کاری که پیش‌رو دارید شخصیت پردازی خاصی داشته باشید که بیشترین اثر را بر خروجی کار داشته باشد. شخصیت دادن به صدا، کاری است که گویندگان حرفه‌ای انجام می‌دهند و اگر می‌خواهید شما را در زمینه گویندگی تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای بخوانند، این نکته بسیار مهم است.

کاربردی‌ترین تمرین ها برای گویندگی تیزر تبلیغاتی به شکل حرفه‌ای

آموزش گویندگی را از کجا شروع کنیم؟

سؤال معمولی که برای هر علاقمند به گویندگی در ابتدای راه به وجود می‌آید این است که چگونه گویندگی را شروع کنیم؟ تجربه نشان می‌دهد که هر گوینده‌ای با توجه به مسیری که خودش طی کرده است در پاسخ به این سوال که برای گوینده شدن باید از کجا شروع کرد، جواب منحصر به فردی ارائه می‌دهد. بعنوان مثال برای شروع، تست گویندگی صدا و سیما را ممکن است پیشنهاد کنند یا شرکت در کلاس‌های غیر حضوری گویندگی.

در اینجا قصد داریم نقشه راه را برای شما ترسیم کنیم که یک بار برای همیشه جواب سوال خود را پیدا کنید و با خیال آسوده تا انتهای مسیر آموزش گویندگی را طی کرده و به قله‌های موفقیت برسید.

3 زمینه اصلی رشد در زمینه آموزش گویندگی

برای اینکه به خوبی متوجه شویم؛ برای گویندگی چه باید کرد، در سه زمینه اصلی باید خودتان و استعدادتان را رشد دهید:
 1. رشد شخصی: بخشی از کار شما مربوط به شخص شما خواهد بود. در شروع آموزش گویندگی شما باید توانایی‌هایی ابتدایی داشته باشید تا برای قدم‌های بعدی گویندگی آماده باشید. اول این‌که بیان شما باید مناسب باشد. بیانی بدون لهجه و مطابق با گویش معیار. گویش معیار، معمولاً گویش پایتخت هر کشوری است و برای ما هم گویش تهرانی مدنظر است. تلفظ شما از تمام حروف باید مطابق با گویش معیار باشد. مثلاً حرف جیم شما نباید با چسباندن نوک زبان به پشت دندان‌های پیشین بالایی و به‌صورت آمیزه‌ای از «د» و «ز» ادا شود. یا این‌که حروف شما اصطلاحاً «نزند». دوم این‌که باید بتوانید ایرادات صدای خود را رفع کنید. ایرادات صدا مثل لرزش صدا، تنفس صحیح و … سوم این‌که بهداشت روحی و جسمی خود را به‌عنوان یک گوینده حفظ کنید. چهارم این‌که سواد ادبی و توانایی روان‌خوانی متن خود را قوی کنید.
 2. آموزش مباحث اجرایی و فنی: بعد از این‌که توانایی‌های شخصی خود را به‌اندازه‌ی کافی رشد دادید، آماده‌ی یادگیری دقیق‌تر مباحث فنی و اجرایی گویندگی خواهید شد. حالا می‌توانید بسته به علاقه‌ی خودتان در زمینه‌های کاری گویندگی تیزر تبلیغاتی، گویندگی پادکست، گویندگی نریشن، کتاب صوتی و … به کسب اطلاعات و تجربیات بیش‌تر و تمرین بپردازید. شیوه‌های اجرا، زیر و بم‌های انجام هر پروژه و استانداردهای کاری موجود در هر زمینه‌ی گویندگی را در این مرحله یاد خواهید گرفت.
 3. رشد کسب و کار: زمانی که به حداقل‌های کار تجاری رسیدید، برای کسب درآمد از گویندگی، باید فعالیت‌های بازاریابی را آغاز کنید. درخواست‌های همکاری برای گروه‌های دوبلاژ، سازمان‌ها و یا شرکت‌های تبلیغاتی بفرستید. اینکه هر روز با انجام فعالیت‌هایی درآمد خود را افزایش دهید، موضوع اصلی این بخش است.
این مطلب پیشنهاد می شود :  سئو منفی چیست و چه تاثیر در رتبه سایت دارد؟

بهترین منابع برای آموزش گویندگی را از کجا پیدا کنیم؟

مبحث منابع بسیار گسترده است. برای هر سه مرحله رشد در زمینه گویندگی که بالاتر به آن اشاره کردیم، مطالعه را به‌شدت توصیه می‌کنیم. این‌که اطلاعات خود را از کاری که انجام می‌دهید بالا ببرید، مسلماً در انجام کارها به شما کمک زیادی خواهد کرد.

درزمینهٔ ی رشد شخصی مهم‌ترین عامل برای پیشرفت شما، رسیدن به خودآگاهی نسبت به خودتان است! این‌که ایرادات خود را بشناسید و آن‌ها را یکی‌یکی رفع کنید، مهم‌ترین کار شما برای رشد شخصی است. البته کلاس و استاد خوب هم می‌تواند کمک بزرگی به شما کند. برای مطالعه هم می‌توانید به کتاب‌های آموزش گویندگی مراجعه کنید.

درزمینهٔ ی مباحث اجرایی و فنی، کارآموزی بهترین گزینه برای شماست. این‌که کنار کسانی که زمینه‌ی موردعلاقه‌ی شما را انجام می‌دهند قرار بگیرید و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید می‌تواند به‌سرعت کیفیت کار شما را در آن زمینه افزایش دهد.

درزمینهٔ ی رشد کسب‌وکار هم باید آموزش‌های فروش و بازاریابی ببینید. تجربه ما نشان می‌دهد، یک گوینده‌ی مستقل، بیش‌ از آن‌که گوینده باشد، باید بازاریاب خوبی برای خدمت خود باشد.

چگونه کیفیت گویندگی خود را بالا ببریم؟

از نظر زیبایی‌شناسی، مواردی وجود دارند که با بکارگیری آنها، پیشرفت‌های زیادی در کیفیت گویندگی ایجاد می‌شود که کاملا محسوس بوده و برای علاقمندان به این رشته، تعیین‌کننده خواهد بود:

 • فضاسازی: یک گوینده حرفه‌ای تیزر تبلیغاتی برای انتقال بهتر یک محتوا باید از احساسات، لحن و تلفظ متناسب با هدف تیزر استفاده کند. مهم‌ترین نکته‌ای که حرفه‌ای‌ها را متمایز از بقیه می‌کند همین نکته است.
 • نحوه بیان: به عنوان گوینده تیزر تبلیغاتی باید بدانید اولین چیزی که مخاطب را متوجه خود می‌کند نحوه بیان شما است. برای تأثیرگذاری باید متناسب با فضا، محصول یا خدمات، بیان درست را انتخاب کنید.
 • انتقال پیام: رساندن پیام به مخاطب و نتیجه‌گیری او (مخاطب) یکی از مهم‌ترین کارهایی است که یک گوینده باید انجام دهد. یادآوری می‌کنیم: گوینده باید نواقص تیزر در انتقال پیام را رفع کرده و مخاطب را متوجه هدف کند.

کاربردی‌ترین تمرین ها برای گویندگی تیزر تبلیغاتی به شکل حرفه‌ای

اگر می‌خواهید تبدیل به یک گوینده تیزر تبلیغاتی شوید باید هر روز تمرین داشته باشید و صدای خود را هر روز قوی‌تر از دیروز کنید. یک گوینده تیزر تبلیغاتی باید صدایی پخته داشته باشد. یک صدای خام برازنده یک گوینده حرفه‌ای نیست. تمرین‌های زیر بسیار کمک کننده خواهند بود:

 • تمرین بیان: متن‌های مختلف را با سرعت‌های متفاوت و لحن‌های مختلف بخوانید. صدایتان را ضبط کنید و مدام گوش کنید و سعی در برطرف‌کردن نواقص داشته باشید.
 • لهجه: شما بعنوان یک گوینده حرفه‌ای باید روی بیان عادی کلمات و جمله‌ها، تسلط داشته باشید طوری که لهجه‌ای در صحبت‌ها حس نشود؛ اما گاهی نیاز است از لهجه‌ها نیز استفاده کنید. تسلط بر لهجه‌ها برای گوینده تیزر تبلیغاتی یک امتیاز محسوب می‌شود. بر روی لهجه‌های متفاوت کار کنید اما در نظر داشته باشید که صحبت عادی و بدون لهجه هم مورد نیاز شما خواهد بود.
 • شخصیت پردازی: سعی کنید متن‌ها را با تن صداهای مختلف تمرین کنید. احساسات را در صدایتان نشان دهید. توصیه ما به شما این است که هنگام خواندن متن، مانند یک بازیگر عمل کرده و مانند یک تئاتر رادیویی تمرین کنید.
 • تنفس: نحوه درس نفس کشیدن را باید یاد بگیرید. یک گوینده تیزر تبلیغاتی هنگام خواندن متن باید از دیافراگم نفس بکشد. این کار باعث می‌شود صدای شما قوی‌تر باشد. توو دماغی صحبت نکنید. تمرین دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که روی زمین دراز بکشید و دم و بازدم انجام دهید توسط دیافراگم (نفس را به داخل شکم بکشید).
 • تقلید: برای منعطف کردن صدایتان از بازیگران، گوینده‌های دیگر و حتی از صدای مردم در مواقع بخصوص که لحن خود را مناسب با محیط تغییر می‌دهند تقلید کنید و حتماً بادقت آن‌ها را بررسی نمایید.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای گوینده تیزر تبلیغاتی

ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای گوینده تیزر تبلیغاتی

بعد از رعایت کردن تمام مواردی که پیش از این برای شما ارائه کردیم، در نظر داشته باشید که شما به ابزار و تجهیزات مناسب و حرفه‌ای هم نیاز دارید. میکروفون‌های حرفه ای برای ضبط صدا و نرم افزارهایی که در زمینه صدابرداری تیزر تبلیغاتی برای شما ضروری هستند را فراموش نکنید.

یک گوینده تیزر تبلیغاتی بهتر است به نرم‌افزارهای حوزه کاری خود آشنا باشد زیرا شناخت گوینده به روند کار با نرم‌افزار و اشراف بر آپشن‌های متفاوت می‌تواند به خلاقیت او کمک کند و در اجرا بسیار قوی‌تر ظاهر شود. یکی از نرم‌افزارهای بسیار کاربردی در این حوزه ادوب ادیشن است. برای فعالیت در این حوزه بهتر است با این نرم افزار آشنایی کافی داشته باشید.

سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی، نریشن، تلفن گویا و ...

تیم دیجیتال مارکتینگ منتا، این امکان را برای شما فراهم کرده که در صورت تمایل علاوه بر ساخت تیزر تبلیغاتی، کارهای مربوط به نریشن و ... را هم به ما بسپارید. حتی این امکان هم برای شما وجود دارد که متن نریشن‌ها را هم از ما بخواهید تا به بهترین شکل و با رعایت تمام اصول حرفه‌ای برای شما انجام دهیم.

این مطلب پیشنهاد می شود :  5 تا از بهترین کتاب های دیجیتال مارکتینگ در سال 2023

هزینه گویندگی تیزر تبلیغاتی چقدر است؟

برای اعلام هزینه باید موارد زیادی مشخص شود. مثلا اینکه چه متنی در نظر دارید یا مدت زمانی ویدیویی که قرار است روی آن گویندگی صورت بگیرد چه قدر خواهد بود. علت بیان کردن این مثال ها این بود که شما بدانید برای تعیین میزان هزینه نیاز داریم تا برخی جزئیات بررسی شود. ضمن اینکه برخی از موسسه ها حدقل زمانی که برای پروژه‌های خود تعریف می‌کنند 1 دقیقه است و بسته به این میزان قیمت نهایی را محاسبه خواهند کرد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ منتا، ابتدا به شما مشاوره خواهیم داد تا بعد از سنجیدن همه جوانب به یک توافق دست پیدا کنیم.

مهم ترین عوامل موثر بر قیمت گویندگی تیزر تبلیغاتی کدام است؟

همانطور که اشاره کردیم، برخی از عواملی مانند مدت زمان گویندگی تیزر تبلیغاتی روی هزینه کارفرما تاثیر خواهد داشت. اما در این بخش به برخی دیگر از عوامل موثر روی قیمت گویندگی تیزر تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد که هنگام سفارش باید حتما به آنها توجه داشته باشید:
 1. نوع سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی( نریشن مستند یا صدای تلفن گویا و ...)
 2. زبان گویندگی تیزر تبلیغاتی(گویندگی تیزر تبلیغاتی به زبان انگلیسی، ترکی، عربی و ...)
 3. شیوه اجرای گویندگی(هیجانی، ساده و معمولی یا ...)
 4. گویندگی تیزر تبلیغاتی با صدای خانم اجرا شود یا صدای آقا
 5. زمان تحویل پروژه(اگر در مدت زمان بسیار کمی نیاز به تحویل باشد روی قیمت تاثیر دارد)
 6. تعداد کلمات متن گویندگی تیزر تبلیغاتی
 7. محل و استودیوی ضبط برای گویندگی تیزر
 8. سابقه گوینده تیزر تبلیغاتی
 9. ....

نوشتن متن تیزر تبلیغاتی برای گویندگی به عهده کیست؟

برای خیلی از افراد ممکن است این سوال پیش بیاید که اگر صاحبان یک کسب و کار برای عقد قرارداد گویندگی تیزر تبلیغاتی اقدام کردند، نوشتن متن تیزر تبلیغاتی برای گویندگی را چه کسی باید برعهده بگیرد؟ در پاسخ به این سوال بادی گفت بستگی به طرفین قرارداد دارد؛ البته توصیه ما به شما این است که بهتر است تهیه و تنظیم متن تیزر تبلیغاتی را به شرکتی بسپارید که قرار است امور مربوط به گویندگی تیزر تبلیغاتی را انجام دهد، چراکه این موضوع از عدم هماهنگی‌های احتمالی که باعث افت کیفیت کار خواهند شد، جلوگیری خواهد کرد.

چند نمونه گویندگی تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای و استاندارد

چند نمونه گویندگی تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای و استاندارد

در این قسمت از مقاله، چند نمونه گویندگی تیزر تبلیغاتی که بصورت حرفه‌ای و کاملا استاندارد در استودیو ضبط شده‌اند را خواهید شنید:  

استخدام گوینده تیزرهای تبلیغاتی در آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا !

با تجه به حجم بالای درخواستها جهت تولید پادکست یا ساخت تیزرهای تبلیغاتی، آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا با افتخار اعلام می‌دارد که برای هرگونه همکاری در زمینه استخدام گوینده تیزرهای تبلیغاتی آمادگی کامل داشته و مشتاقانه منتظر تماسهای شما است. چنانچه شما هم به کسب درآمد از گویندگی علاقه دارید و آینده خوبی برای خودتان در این حوزه متصور هستید، فرصت را از دست نداده و با کارشناسان ما تماس بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم اگر نمونه کارهایی دارید از طریق ایمیل یا پیامرسانهای گوناگون برای ما ارسال نمایید.

دانلود رایگان صدا برای تیزر تبلیغاتی

برای تولید تیزر تبلیغاتی، علاوه بر گویندگی به صدا و افکت های گوناگونی هم نیاز داریم که ما در مقاله جدا به موضوع دانلود آهنگ تیزر تبلیغاتی اشاره داشته ایم. در نظر داشته باشید که دانلود رایگان افکت صوتی برای ساخت کلیپ باید از منابع معتبری انجام شود تا بعد از انتشار تیزر، گرفتار قانون کپی رایت نشویم و تمام زحمتهای ما به باد نرود.

چطور بعنوان گوینده تیزر تبلیغاتی وارد رادیو و تلویزیون شویم؟

معمولا وقتی افرادی وارد دوره های آموزش گویندگی و فن بیان می‌شوند، بعد از مدتی این سوال به ذهن آنها می‌رسد که بعد از طی کردن مراحل آموزش، چگونه می‌توانند برای گویندگی تیزر تبلیغاتی یا هر مسیر دیگر که با گویندگی در ارتباط است، وارد صدا و سیما شوند؟ در این ویدیو به صورت کاملا واضح و شفاف به این سوال بسیار پرتکرار و متداول پاسخ داده شده است:

 

گوینده تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای، برای کسب و کار شما جادو می‌کند!

در این مقاله تلاش کردیم شما را با اهمیت گویندگی تیزر تبلیغاتی در موفقیت و افزایش درآمد کسب و کارها آشنا کنیم. ضمن اینکه اهداف دیگری هم داشتیم از جمله: راه‌های موفقیت در زمینه گویندگی، تمرین‌های کاربردی و تجهیزات مورد نیاز.

شما از صدای کدام گوینده تیزر تبلیغاتی خوشتان می‌آید؟ دیدگاه خود را در خصوص نریتور و چالش های انتخاب آن در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. چنانچه صدای خوبی دارید و احساس می‌کنید در زمینه گویندگی استعدادی در شما وجود دارد، حتما با مشاوران ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده و در مسیر موفقیت شما، همراه‌تان باشیم. بهترین‌ها را برای شما آرزومندیم.

اشتراک گذاری :

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید

26 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • با سلام .. برای دریافت نمونه گویندگی تیزر تبلیغاتی بیشتر، چطوری باید اقدام کنیم؟

  • سلام. میتونید با دوستان ما تماس بگیرید و از هر طریقی که خودتون تمایل داشته باشین، بگید که براتون ارسال بشه

  • همیشه برای آموزش رایگان در هر زمینه ای،سقف در نظر بگیرید و بدانید که تا جایی آموزش رایگان دریافت خواهید کرد و بیش از یک حد را نمی توان توقع داشت

 • سلام. بنظرم شرکت در کلاسهای آموزش گویندگی که افراد نام اشنا اونها رو تاسیس کرده باشن، بعنوان یک رزومه کاری خوب محسوب میشه و برای پروژه گرفتن خیلی کمک میکنه. البته صرفا نظر شخی م ر اعلام کردم

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.