جدیدترین قوانین کسب درآمد از یوتیوب سال 2023

آموزش رایگان قوانین کسب درآمد از یوتیوب

فهرست مطلب (کلیک کنید )

قوانین کسب درآمد از یوتیوب معمولا هر چند وقت یکبار تغییر می‌کند و بهتر است که همواره از جدیدترین تغییرات مطلع باشیم. اگر تولید محتوا در یوتیوب قرار است شغل دائمی ما باشد، ضروری است که همه جوانب کار را سنجیده و بعد اقدام کنیم. متاسفانه گاهی دیده می‌شود که یوتیوبرهای موفق که اتفاقا در جذب مخاطب و درآمدزایی هم بسیار موفق عمل کرده اند، با اشتباهات بسیار کوچک از نظر خودشان چندان مهم نبوده، توسط یوتیوب جریمه شده و تمام زحمات ‌شان به باد رفته است. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را به دقت و تا انتها دنبال کنید تا از آخرین قوانین مختلف یوتیوب در زمینه‌های مختلف به خصوص در زمینه کسب درآمد مطلع شوید.

کسب درآمد دلاری از یوتیوب؛ واقعیت یا رویاپردازی؟

قبل از اینکه با هر قانون یا چهارچوبی راجع به یوتیوب آشنا شویم، بهتر است برای ما روشن شود که کسب درآمد دلاری از یوتیوب در ایران، شدنی است یا فقط عده ای دارند رویا به ما می فروشند؟

 

منظور از قوانین کسب درآمد از یوتیوب چیست؟

کسب درآمد از یوتیوب در ایران و سایر کشورها، تفاوت آنچنانی ندارد؛ چراکه اکثر قوانین ثابت است. البته با توجه به برخی محدودیت‌ها و تحریم‌ها برای ایران، کار برای یوتیوبرهای ایرانی که داخل کشور فعالیت می‌کنند سخت‌تر است اما به هیچ عنوان غیرممکن نیست. منظور از قوانین کسب درآمد از یوتیوب، مجموعه قوانین است که فعالیت شما بعنوان یوتیوبر باید بر اساس آنها تنظیم شود. بطور کلی 3 دسته از قوانین هستند که برای کسب درآمد دلاری از یوتیوب در ایران یا هر جای دیگر، رعایت شوند:

 1. قوانین یوتیوب برای تولید محتوا
 2. قوانین یوتیوب برای آپلود محتوا
 3. قوانین یوتیوب برای کسب درآمد
منظور از قوانین کسب درآمد از یوتیوب چیست؟

اگر بخواهیم تولید محتوا برای یوتیوب بعنوان شغل ثابت ما در نظر گرفته شود، مجموعه قوانین بالا را باید رعایت کنیم تا یوتیوب از ادامه فعالیت و کسب درآمد ما جلوگیری نکند. در این مقاله به صورت متمرکز پیرامون قوانینی صحبت خواهیم کرد که در زمینه درآمدزایی نقش اساسی دارند.

مهم‌ترین قوانین کسب درآمد از یوتیوب(مانیتایز شدن در یوتیوب) کدام است؟

مهم‌ترین قوانین کسب درآمد از یوتیوب(مانیتایز شدن در یوتیوب) کدام است؟

اگر قرار باشد یک کانال یوتیوب به درآمدزایی برسد و اصطلاحا monetize شود، باید واجد شرایط زیر باشد:
 • 1000 دنبال کننده برای کانال یوتیوب
 • 4000 ساعت تماشای ویدیو در کانال شما (در عرض 12 ماه)
 • داشتن اکانت AdSense
 • رعایت مجموعه قوانین فعالیت در یوتیوب

همانطور که اشاره شد، 12 ماه اخیر(یکسال) ملاک است و در این مدت زمان باید به این آمار و ارقام دست پیدا کنید. یعنی شما در طول یک سال اخیر باید 1000 سابسکرایب برای کانال خود بدست بیاورید و اگر چند دنبال کننده دارید که مربوط به سالها قبل هستند، محسوب نخواهند شد. 4000 ساعت نمایش هم باید در 12 ماه اخیر انجام شده باشد و نمایش‌هایی که مروبوط به قبل هستند، کمکی به شما نخواهند کرد. تجربه نشان می‌دهد به دست آوردن ۴ هزار ساعت نمایش راحت تر از ۱۰۰۰ دنبال‌کننده یوتیوب است و بهتر است تمرکز خود را روی بدست آوردن 1000 سابسکرایبر بگذارید. بعد از اینکه شرایط بالا را داشتید، می‌توانید به یوتیوب استودیو خود مراجعه کرده و درخواست بررسی دهید. بعد از بررسی و تایید کانال شما توسط یوتیوب، شما قادر خواهید بود که با رعایت قوانین کسب درآمد از یوتیوب، درآمدزایی خود را آغاز کنید.

چه مواردی روی درآمد از یوتیوب تاثیر می‌گذارند؟

حالا که با شرایط و قوانین مانیتایز شدن کانال یوتیوب آشنا شدیم، باید بدانیم که چه مواردی روی میزان درآمد ما تاثیر می‌گذارند؛ یعنی بسته به این موارد، درآمد ما از یوتیوب ممکن است کم و زیاد شود:

 1. تعداد بازدید هر ویدیو
 2. تعداد کلیک های انجام شده روی تبلیغات هر ویدیو
 3. کیفیت تبلیغات
 4. adblockers
 5. مدت زمان ویدیو
 

قوانین کسب درآمد از یوتیوب در ایران چگونه است؟

همانگونه که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران، کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوارتر است. ما برای نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران و اینکه بتوانیم پول خود را برداشت کنیم، نیاز به حساب Google AdSense دارید. در حال حاضر امکان ساخت گوگل ادسنس در ایران وجود ندارد. یکی از راهکارهایی که زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد این است که شما از طریق دوست یا آشنای خارج از کشور اقدام کرده و از او بخواهید تا حساب را به نام خود ایجاد کند و بعد از آن اطلاعات حساب را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید استفاده کنید. توصیه می‌کنیم حتما از افراد قابل اعتماد کمک بگیرید تا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرید. در صورتی که بتوانید حساب گوگل ادسنس را ساخته و آن را وریفای(تایید) کنید، برداشت درآمد و تبدیل آن به ریال کار ساده ای خواهد بود و شرکت های معتبر بسیار زیادی هستند که درآمد شما را به ریال تبدیل کرده و آن را برایتان واریز خواهند کرد.

تلاش کنید که همه چیز درست و سرجای خودش باشد زیرا در صورتی که یوتیوب متوجه شود کاربری قصد دور زدن قوانین‌ش را دارد، قطعا جرائمی را در نظر خواهد گرفت و ممکن است به بسته شدن کانال یوتیوب هم ختم شود که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، تمامی زحمات به هدر خواهند رفت. بهتر است در ابتدای مسیر، تمامی کارهایی که شک دارید را پیش از انجام دادن با افراد باتجربه مطرح کنید و در صورت تایید آنها اقدام نمایید.

این مطلب پیشنهاد می شود :  راهنمای جامع مهم‌ترین اصطلاحات گویندگی

نحوه استفاده از YouTube Partner Program (YPP) چگونه است؟

برنامه شریک یوتیوب یا همان YPP  مسئولیت تبلیغات پخش شده بر روی ویدیو ها در یوتیوب را بر عهده داشته و درآمد کسب شده را به کاربران پرداخت می‌کند. در واقع بعد از اینکه شرایط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب برای شما محقق شد( بالاتر به این شرایط اشاره کردیم) نوبت پیوستن به YPP می‌شود. برخی نکات وجود دارد که درباره مدت زمان ویدیوی تماشا شده در کانال باید مد نظر شما قرار گیرد: یکی اینکه مدت زمان لایو استریم‌ها محاسبه نخواهند شد و دیگری اینکه مدت زمان تماشای ویدیو هایی که از کانال شما حذف می‌شوند از مجموع 4000 ساعت کسر خواهد شد. اگر قصد دارید آمارهای مربوط به کانال و میزان درآمدزایی کانال یوتیوب خود را بررسی کنید، می‌توانید با کلیک بر روی آرم کانال در گوشه سمت راست بالای صفحه یوتیوب به صفحه “Youtube staudio ” بروید. در این قسمت تمامی آنالیز های مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 
قوانین کسب درآمد از یوتیوب قوانین کپی رایت یوتیوب  

قانون کپی رایت جزو مهم‌ترین قوانین کسب درآمد از یوتیوب است !

قانون کپی رایت یوتیوب جزو زیر شاخه‌های قوانین تولید محتوا در یوتیوب محسوب می‌شود که بسیار اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که اگر بهترین ایده‌ها و تکنیک های تولید محتوا در یوتیوب را هم به کار بگیرید، نقض قوانین کپی رایت، تبعات سنگینی برای شما خواهد داشت و ممکن است تمام زحمات شما را به باد دهد.

قوانین کپی رایت یوتیوب یا حق نسخه برداری چیست؟

تجربه یوتیوبرهای با تجربه نشان می‌دهد که پیگیری قوانین کپی رایت یوتیوب از سوی این مجموعه بسیار سختگیرانه‌تر شده و همه چیز خیلی هوشمندانه رصد می‌شود. چنانچه شما فقط برشی از یک آهنگ را در ویدیوخود قرار دهید، یوتیوب به راحتی تشخیص خواهد داد و اجازه ادامه پخش آن ویدیو و کسب درآمد را از شما خواهد گرفت.

اگر شما از محتوای فرد دیگری در ویدیوی خود استفاده کنید، این امکان برای آن شخص پیش‌بینی شده که از یوتیوب درخواست کند تا درآمد حاصل شده از آن ویدیو را برای خودش واریز کند. بررسی محتوای ویدیوها، توسط سیستم هوشمندی با عنوان تشخیص دهنده محتوا (content ID) انجام می‌شود. هر ویدیویی که در یوتیوب آپلود شود، توسط Content ID مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا از این طریق، موسیقی یا فیلم کپی‌رایت‌دار مشخص شود. صاحبان اصلی محتواها از طریق این تکنولوژی با خبر شده و تصمیم می‌گیرند که چه اتفاقی برای این تخلف بیفتد.

کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو ممکن است؟ (چگونه کپی رایت نخوریم؟)

معمولا زمانی که از قوانین سفت و سخت کپی رایت در یوتیوب صحبت به می‌کنیم، عده زیادی از مخاطبین نگران می‌شوند که با این اوصاف چگونه می‌شود از یوتیوب درآمدزایی کرد؟ اگر قوانین کسب درآمد از یوتیوب اینقدر جدی هستند، سرمایه‌گذاری روی تولید محتوا برای یوتیوب، ریسک بالایی دارد و شاید بتوان گفت به زحمتی که دارد نمی‌ارزد.

موضوع اصلی اینجاست که اصلا اینطور نیست و راه‌هایی وجود دارد که نه تنها گرفتار قوانین کپی رایت نخواهید شد بلکه به راحتی می‌توانید کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو را هم تجربه کنید. به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از آهنگ‌ها و ویدیوها اجازه بازنشر دارند. فرض کنیم که شما قصد دانلود آهنگ تیزر تبلیغاتی بدون کپی رایت دارید. به همین منظور می‌توانید به YouTube Library از آرشیو آهنگ‌های بدون کپی رایت استفاده کنید و با توجه به مقدار زمانی که نیاز دارید آهنگ مورد نیاز خود را یافته و دانلود کنید. شما هم‌چنین می‌توانید ویدئوهایی که محدودیت دارند را بررسی کنید.

مهم‌ترین تعرفه‌های کسب درآمد از یوتیوب در سال 2023

هر وقت صحبت از قوانین کسب درآمد از یوتیوب به میان می‌آید، بلافاصله یک سوال در ذهن اکثر افراد ایجاد می‌شود: هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ آیا تعداد سابسکرایب در کانال یوتیوب هم روی درآمد تاثیر خواهد داشت؟ در این بخش به صورت کامل به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید:

1- هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟

بسیاری از مخاطبان یوتیوب وقتی ویدیوهایی می‌بینند که افراد مختلف از امکانات حرفه‌ای و زندگی مرفه خود فیلم گرفته و روی این پلتفرم منتشر می‌کنند و بازدیدهای بالایی بدست می‌آورند، این سوال برایشان پیش می‌آید که این افراد چه مقدار درآمد دارند. تجربه نشان می‌دهد که پاسخ روشنی برای این سوال که هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد، وجود ندارد اما حدودا می‌توان گفت یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید، تقریبا بین 1 تا 3 دلار پرداخت می‌کند.

2- کسب درآمد از یوتیوب به ازای تعداد ویدیوی آپلود شده

آیا تعداد ویدیوهای آپلود شده در کانال یوتیوب، درآمدی به همراه خواهند داشت؟ برای پاسخ به این سوال باید به 2 صورت موضوع را بررسی کنیم:
 • به صورت مستقیم: تعداد ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب، هیچ درآمدی را به صورت مستقیم برای آپلود کننده در بر نخواهد داشت.
 • به صورت غیرمستقیم: تعداد ویدیو بیشتر، تاثیر غیرمستقیم روی کسب درآمد از یوتیوب دارد. تصور کنید شما به از هر 1000 بازدید از یک ویدیو حدود 3 دلار دریافت می کنید؛ بنابراین اگر تعداد ویدیوهای با کیفیت بالا برود، بازدید بیشتری نصیب شما خواهد شد و این یعنی کسب درآمد بیشتر.
این مطلب پیشنهاد می شود :  5 نکته مهم برای ایجاد محتوای ویروسی

3- کسب درآمد از یوتیوب به ازای تعداد دنبال کننده کانال

در موضوع کسب درآمد از یوتیوب بهتر است بدانید که این شبکه اجتماعی به ازای هر Subscriber هیچ مبلغی را به شما پرداخت نمی‌کند. در نتیجه به فکر افزایش تعداد دنبال کننده برای کسب درآمد بیشتر نباشید. البته در نظر داشته باشید اگرچه یوتیوب برای این موضوع درآمدی پرداخت نمی‌کند، اما این موضوع به صورت غیرمستقیم بر روی درآمد شما تاثیر می‌گذارد. هر چه تعداد دنبال کننده شما بیشتر باشد، بازدید شما بیشتر شده، کامنت‌ها بیشتر می شوند، تعداد لایک افزایش پیدا کرده و به دنبال آن تبلیغات شما بازدید بیشتری می گیرد. در نتیجه درآمد شما از یوتیوب نیز افزایش پیدا می کند.

بازدید و سابسکرایبر فیک کمکی به کسب درآمد از یوتیوب می کند؟

از همان ابتدا با توجه به اینکه بازدیدهای یوتیوب باعث کسب درآمد می‌شود، خیلی طبیعی به نظر می‌رسید که عده‌ای به فکر بازدید و سابسکرایبر فیک باشند. حتما شما هم با چنین تبلیغاتی برخورد داشته اید:

 • خرید بازدید یوتیوب واقعی و باکیفیت
 • خرید ویو یوتیوب ارزان
 • سرویس افزایش بازدید ویدیو یوتیوب
 • آموزش افزایش بازدید فیک یوتیوب
 • ربات افزایش بازدید یوتیوب
 • فروش سابسکرایب یوتیوب صد در صد واقعی!
 • و ...

اینکه این تبلیغات چقدر واقعی هستند یا آیا واقعا کاربردی دارند یا خیر، یک بحث است اما بحث دیگر این است که آیا واقعا اگر قرار باشد کسی از طریق یوتیوب به درآمد برسد و به عنوان یک شغل واقعی و ثابت به آن نگاه کند، باید از چنین شیوه‌هایی بهره ببرد؟ مسلما باید این نکته را در نظر گرفت یوتیوب تمام جوانب را به صورت مدام رصد می‌کند و تجربه هم نشان می‌دهد که به راحتی یوتیوب موارد تقلبی را شناسایی می‌کند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم فکر خرید بازد فیک را از سر خودتان بیرون کرده و تلاش کنید با \یدا کردن بهترین ایده‌ها برای تولید محتوا در یوتیوب به موفقیت و درآمدزایی برسید.

آیا درآمد یوتیوب بصورت ماهیانه پرداخت می‌شود؟

حالا که در مورد قوانین کسب درآمد از یوتیوب صحبت می‌کنیم شاید این سوال به ذهن شما برسد که آیا درآمد بدست آمده از یوتیوب در چه زمان‌هایی برای صاحبان کانال واریز می‌شود. اشاره کردیم که مهم‌ترین علتی که یوتیوب حاضر است به شما مبلغی را پرداخت کند، تبلیغاتی است که روی ویدیوهای شما برای مخاطب نشان می دهد؛ بنابراین محاسبه درآمد تولیدکنندگان محتوا و  پرداخت‌های یوتیوب از یک زمان به زمان دیگر متفاوت بوده و چیزی به عنوان درآمد و مبلغ ثابت سالانه یا ماهانه وجود ندارد.

لایک کردن ویدیو چه تاثیری در کسب درآمد از یوتیوب دارد؟

باید در نظر داشته باشید که اگر شما ویدیوهای یوتیوبرها را لایک کنید، بصورت مستقیم درآمدی را برای آنها به همراه نخواهد داشت. اما نکته مهمی که اینجا وجود دارد این است که هر چه لایک ویدیوها بیشتر باشد این پیام برای یوتیوب ارسال می‌شود که تعامل خوبی با محتوای این کانال یوتیوب برقرار شده و رضایت مخاطب را به همراه داشته است؛ بنابراین یوتیوب جایگاه بهتری به آن ویدیو داده و به مخاطبان بیشتری نشان می‌دهد. هر چه ویدیو بیشتر دیده شود، بازدید آن بالاتر رفته و در نتیجه درآمد تولید کننده محتوا بیشتر خواهد شد. محتوای ویروسی یکی از بهترین انواع محتواهاست که با تعامل بالا، بازدید فراوانی را ایجاد می‌کند.

5 روش و ایده عالی کسب درآمد از یوتیوب

در اکثر دوره های آموزش رایگان کسب درآمد از یوتیوب به بیان برخی از ایده ها پرداخته می شود که برای این روز ها دیگر تکراری شده و مانند سابق مورد استقابل مخاطب قرار نمی گیرد. در این بخش قصد داریم ایده های جدیدتری را در اختیار شما بگذاریم که برای کسب درآمد از یوتیوب در ایران هم جواب خواهد داد:

1- تولید محتوا برای کالاها و خدمات خودتان و فروش آنها

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و قصد دارید محصولات یا خدماتی را به مشتری بفروشید، می‌توانید از یوتیوب به عنوان یک رسانه استفاده کرده و با جذب مخاطبان زیاد، راهی برای نفوذ به قلب آنها و در نتیجه تکمیل چرخه فروش کنید. البته در این ضورت به یاد داشته باشید قبل از اینکه خود را یک تولیدکننده محتوای ویدیویی بدانید، شما یک کارآفرین هستید و این یعنی شما در حال حاضر یک محصول یا خدمات برای ارائه دارید و تولید محتوا برای یوتیوب قرار است بخشی از استراتژس بازاریابی شما عمل کند. اگر با این دید به موضوع نگاه کنید، طبیعتا محتوای با کیفیتی تولید خواهد شد و ماندگاری و موفقیت شما تضمین می‌گردد؛ بنابراین در این شرایط هم همچنان رعایت کردن قوانین کسب درآمد از یوتیوب همواره مورد توجه شما قرار خواهد داشت.

این مطلب پیشنهاد می شود :  ساخت تیزر تبلیغاتی با هوش مصنوعی

2- تولید محتوای تبلیغاتی و جذاب

افرادی که تجربه بالایی به واسطه فعالیت زیاد در یوتیوب دارند بر این باور هستند که یوتیوب نسبت به سایر شبکه های اجتماعی از مزایایی برخوردار است که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت. یکی از این مزیت ها در مقایسه با اینستاگرام این است که لزومی ندارد شما حتما یک اینفلوئنسر باشید تا بتوانید تبلیغات بگیرید. چنانچه شما به هر نحوی بتوانید افزایش بازدید در یوتیوب را بدست آورید، امکان برقراری ارتباط با برندهای گوناگون و معتبر فراهم شده و در ازای تبلیغ کردن کسب و کار آنها، درآمد بالایی خواهید داشت. البته برای تحقق چنین هدفی، باید خیلی جدی به موضوع سئو یوتیوب هم ورود پیدا کنید. اگر تصمیم گرفتید که این پیشنهاد را برای کسب درآمد از یوتیوب، بپذیرید بهتر است مراحل زیر ار به ترتیب طی کنید:

 • یک برند را برای شروع همکاری پیدا کنید.
 • یک پیشنهاد وسوسه انگیز در مورد بازدیدی که قرار است به وجود بیاید به آن ها ارائه کنید.
 • به صورت شفاف تبلیغات برند موردنظر را در محتوای خود پیاده سازی کنید.

واقعیتی که باید درباره این شیوه کسب درآمد از یوتیوب در ایران در نظر بگیریم  این است که هنوز مانند تولید محتوای تبلیغاتی در اینستاگرام، باب نشده است اما دقیقا نکته مثبت این ماجرا هم همین است که چون رقابت بالایی شکل نگرفته، احتمال موفقیت بیشتر خواهد بود.

3- همکاری در فروش(Affiliate Marketing)

شما می‌توانید با ساخت محتواهای جذاب برای یوتیوب، مخاطبان زیادی را جذب کرده و از طریق افیلیت مارکتینگ، درآمد بالایی را تجربه کنید. بعنوان مثال می‌توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب، مخاطبان هدف را به خرید محصول یا کالایی مجاب کنید؛ سپس آنها را از طریق لینک‌های مربوطه به سایتی که از قبل برای سیستم همکاری در فروش در نظر گرفته اید فرستاده و با تکمیل فرایند خرید، سود خود را کسب خواهید کرد.

4- کسب درآمد دلاری از پادکست در یوتیوب

کسب درآمد از پادکست موضوع بسیار چذابی است که این روزها شاهد رشد روز افزون آن بین ایرانی‌ها هستیم. انصافا روز به روز، به تعداد پادکست‌های مفید و جذاب ایرانی افزود می‌شود و عده‌ای بصورت دائمی از این طریق به کسب درآمد و آگاهی بخشی می‌پردازند. پلتفرم یوتیوب هم بستر خوبی است تا علاقمندان بتوانند پادکست‌های تولید شده خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند. اگر پادکست شما با استقبال مخاطبان روبرو شود، کسب درآمد دلاری از یوتیوب برای شما محقق خواهد شد. نکته مثبت تولید پادکست برای یوتیوب این است که شما از تصویر هم می‌توانید استفاده کنید که اثرگذاری فوق العاده‌ای می‌تواند داشته باشد.

5- تولید محتواهای آموزشی جدید و جذاب

تعداد افرادی که صرفا برای آموزش دیدن به سراغ یوتیوب می‌آیند آنقدر زیاد است که به هیچ عنوان نمی‌توان از کنار آنها به سادگی گذشت. این موضوع درست است که مخاطب محتوای سرگرم کننده در یوتیوب نسبت به قبل بیشتر شده است اما مخاطبانی که همچنان دغدغه‌های آموزشی دارند، همچنان یوتیوب را محلی مناسب برای آموزش می‌بیننند و محتواهای آموزش برای آنها در اولویت قرار دارد؛ بنابراین اگر احساس می‌کنید در زمینه‌ای توانایی ارائه آموزش دارید، پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت کار خود را آغاز کرده و از طریق پلتفرم یوتیوب این آموزش‌ها را در اختیار علاقمندان قرار دهید. آموزش‌های درست و صادقانه خیلی زودتر از آنچیزی که تصورش را بکنید، مخاطبان خودش را بدست خواهد آورد. کافی است امتحان کنید.

با رعایت قوانین کسب درآمد از یوتیوب، موفقیت دور از دسترس نیست!

اگر فعالیت در یوتیوب را به چشم یک شغل دائمی در نظر بگیریم مسلما همه چیز رنگ و بوی جدی‌تری به خود می‌گیرد. در این مقاله تلاش کردیم تا جدیدترین قوانین کسب درآمد از یوتیوب را برای شما بازگو کنیم تا با در نظر گرفتن همه جوانب، از همین الان تصمیم خود را بگیرید و با پیدا کردن بهترین ایده ها برای تولید محتوا در یوتیوب، قدم در مسیر موفقیت بگذارید.

شاید در ابتدا با دیدن این قوانین متعدد کمی نگران شوید که کار سختی پیش روی شما قرار دارد اما اصلا اینطور نیست. قوانین یوتیوب برای کسب درآمد، قرار است راه را برای رقابت سالم باز کنند و رعایت آنها اصلا سد راه ما نخواهد شد؛ ضمن اینکه به مرور رعایت این قوانین ملکه ذهن می‌شوند و دیگر ذهن تولید کننده محتوا را مشغول نخواهند کرد. مطمئن باشید کسب درآمد دلاری از یوتیوب آنقدر شیرین است که رعایت قوانین آن، به هیچ عنوان باعث تلخی کام شما نمی‌شود. در تمام زمینه‌های تولید پادکست مانند تهیه متن، صدابرداری، تدوین و صداگذاری و ... آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا آماده همکاری خواهد بود. منتظر تماس های شما هستیم. بهترین‌ها را برای شما آرزومندیم.

 
اشتراک گذاری :

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید

28 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.