طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه اما ارزان!

امروزه بهترین تیزرهای تبلیغاتی جهان با صرف هزینه‌های فراوان و بنا به دلایل گوناگونی ساخته می‌شوند.  انتخاب لحن معرفی در ساخت تیزر تبلیغاتی نقش بسیار حیاتی دارد که باید حتما توسط افراد متخصص، انتخاب گردد؛ همچنین این روزها ساخت فیلم‌های تبلیغاتی برای بیلان کاری مراکز و شرکت‌ها بسیار رونق پیدا کرده است. خوشبختانه آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا در تمامی این زمینه ها از تخصص و تجربه کافی برخوردار است. موارد زیر تنها بخشی از خدماتی است که ما به مشتریان‌مان ارائه می‌دهیم تا کمترین نگرانی ها را در این زمینه نداشته باشند:

 • مشخص کردن سبک ساخت تیزر تبلیغاتی
 • مشخص کردن هدف ساخت تیزر تبلیغاتی
 •  ایده ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی چیست؟

بعنوان یک تعریف کوتاه و مختصر می‌توان گفت تیزر تبلیغاتی نوعی آگهی به شمار می‌آید که پیش از بدست آوردن اطلاعات کامل راجع به یک محصول، در قالب ویدیو، عکس، ایمیل و … ظاهر شده و تلاش می‌کند با سرنخ دادن و نشانه، حس کنجکاوی بیننده را در مورد محصول بر انگیخته کند. معمولا تیزر تبلیغاتی کوتاه است و اطلاعات زیادی در اختیار بیننده قرار نمی‌دهد و در واقع هدفش این است تا زمان رونمایی کامل محصول، ذهن بیننده را کنجکاو نگه دارد.

حقایق جذابی که درباره ساخت تیزر تبلیغاتی باید بدانید !

شما دیدن یک ویدئو ی یک دقیقه ای را ترجیح می دهید یا خواندن یک متن یک میلیون و هشتصد کلمه ای؟

آیا میدانید که ارزش یک دقیقه ویدئو طبق آخرین آمار= ارزش یک مقاله ی یک میلیون و هشتصد کلمه ای!!!

طبق آخرین آمار بدست آمده، ۸۷ در صد از بازاریابان آنلاین که در حوزه های گوناگونی مانند آموزش دیجیتال مارکتینگ یا طراحی سایت یا فروش محصولات گوناگون به صورت آنلاین فعال هستند، بیشتر وقتشان را روی ساخت تیزر تبلیغاتی صرف می کنند. پیش‌بینی ها نشان می‌دهد که به زودی ۹۰ درصد ترافیک اینترنت شامل ویدئو خواهد بود؟! 

جالب است بدانید بیش از ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ (یک میلیارد) کاربر هر ماه در یوتیوب ویدئو های آموزشی را دنبال می کنند! یک موضوع جالب‌تر و جذاب اینکه شانس رسیدن به صفحه ی اول گوگل با ویدئو، ۵۳ برابر افزایش می یابد!

شما می دانستید زمان ماندن کاربر در صفحه ای از سایت (time on page) که شامل ویدئو است، دو دقیقه بیشتر از صفحه ای است که ویدئو ندارد؟! یک آمار بسیار حیاتی‌تر برای افزایش درآمد کسب‌وکارها اینکه ۶۵ درصد کاربران بعد از تماشای ویدئوهای داخل وبسایت شما، تصمیم به خرید می گیرند!

کسب وکارهایی که ساخت تیزر تبلیغاتی (ویدئو مارکتینگ) را شروع کرده اند ۴۶ درصد مشتریان بیشتری به نسبت بقیه دارند و تاثیر برند آن ها ۱۳۹ در صد بیشتر از بقیه است.

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

انواع تیزرهای تبلیغاتی

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی بیشتر بر مبنا تولید محصول و ویژگی های محصول پرداخت می شود ، مثلا مقایسه کالاهای خارجی با کالا های داخلی ، تاکید بر نکات و ویژگی های بارز محصول و فرآیند تولید محصول از جمله مواردی است که در فیلم صنعتی به نمایش گذاشته می شود .

ساخت مستند شهری

در مستند شهری ، نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد.

ساخت تیزر تلویزیونی

گستردگی مخاطبان در تلویزیون و ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون با اصولی متفاوت تر از رسانه های دیگر است ، در تیزر تبلیغاتی تلویزیونی باید از گرافیک و ایده نهایت استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد

ساخت تیزر شبکه اجتماعی

با همه گیر شدن و شبکه های اجتماعی یکی از بهترین تبلیغات ها ، ساخت ویدئو کوتاه برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی باید عمومی تر و به گونه جذاب باشد که قابل اشتراک گذاری بین مخاطبان باشد.

چه نوع تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار شما مناسب است؟

توضیح دادیم که طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی، روشی ایده آل برای معرفی و شناساندن محصولات یا خدمات شما خواهد بود؛ اما پیش از اینکه به سراغ یک شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی بروید، باید پاسخ روشنی برای برخی سوالات داشته باشید:

 • کدام نوع تیزر تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار و محصولات شما مناسب است؟
 • بهترین پلتفرم پخش تبلیغات شما چیست؟
 • تیزر تبلیغاتی خود را برای چه منظوری می‌سازید؟ تلویزیون، نمایشگاه یا پخش در شبکه‌های اجتماعی؟

مسلما هدف اصلی شما، فقط ساخت کلیپ تبلیغاتی نیست! نوع، هدف و پیام تیزر تبلیغاتی باید مشخص باشد تا بتوانیم بسته به آنها، تبلیغاتی موثری انجام دهیم. پس از تعیین این موارد، باید بر اساس نوع مخاطبانمان، نوع تبلیغ را مشخص کرده و در آخر با توجه به بسترهای نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را برنامه‌ریزی نماییم.

تجربه به ما اثبات کرده است که اگر پیش از سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی، موارد بالا برای شما مشخص نباشند، نتیجه کار مایوس کننده خواهد بود. اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست!! کارشناسان ما در کنار شما هستند تا در زمینه های مختلف، مشاوره های اختصاصی و صادقانه به شما ارائه کنند.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

مرحله اول

مشاوره و سنجش نیاز

مهم ترین اولویت ما درک کامل نیاز شما برای تولید محتوای ویدئویی است ، ما تمام جوانب کاری و همینطور بازار رقبای شما را برای تهیه یه ویدئو قدرتمند بررسی می کنیم .

مرحله اول

مرحله دوم

ثبت درخواست

بعد از آگاهی کامل از نیاز و تعیین استراتژی ویدئو شما اقدام به بستن قرارداد شفاف برای اجرای دقیق و کامل پروژه خواهیم کرد .

مرحله دوم

مرحله سوم

تولید ویدئو

با توجه به مذاکرات و همفکری های انجام شده برای تولید ویدئو تبلیغاتی تامین تجهیزات و در زمان مقرر اقدام به ضبط فیلم خواهیم کرد .

مرحله سوم

مرحله چهارم

تدوین و تحویل نهایی

بعد از فیلم برداری تیم قدرتمند تدوین شروع به تدوین بر اساس سناریو تعیین شده از قبل خواهند کرد و درنهایتا در موعد مقرر کار به صورت کامل به شما تحویل داده خواهد شد .

مرحله چهارم

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تفاوتی ندارد که شما چه نوع تیزر تبلیغاتی بخواهید، ما در تیم منتا در تمام زمینه ها به شما مشورت خواهیم داد و تلاش میکنیم که نظر شما را تا حد امکان تامین کنیم. در زمینه ایده تیزر تبلیغاتی، سناریو تیزر تبلیغاتی، سفارش گویندگی تیزر تبلیغاتی و … با خیال راحت روی تیم ما حساب کنید. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا همه جزئیات مد نظر شما در طراحی و ساخت تیزر لحاظ شده و تا هر زمان که شما رضایت کامل نداشته باشید، پروژه را تمام شده قلمداد نخواهیم کرد.‌

تعرفه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی بستگی به موارد متعددی دارد که همگی آنها در هر پروژه، ممکن است متغیر باشند. نوع تیزر تبلیغاتی و مراحل ساخت آن، جزو متغیرهایی است که تاثیر فراوانی در مشخص کردن نرخ تیزر تبلیغاتی دارد. هدف ساخت تیزر تبلیغاتی در مرحله پیش تولید تعیین خواهد شد. همانطور که اشاره کردیم، چنانچه مشتری تمایل داشته باشد، ایده و سناریو تیزر تبلیغاتی توسط کارشناسان تیم منتا ارائه می‌گردد. یکی دیگر از پارامترهایی که در تعیین تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی موثر است، میزان پیچیدگی ایده و موضوع تیزر تبلیغاتی است.

متغیرهای دیگر هم هستند که در مرحله تولید با آنها روبرو خواهیم شد که آنها هم در تعیین قیمت تیزر تبلیغاتی بسیار موثر می‌باشند. انتخاب لوکیشن و تجهیزاتی که برای اجرا نیاز داریم، مواردی هستند که بسته به هر پروژه ممکن است متفاوت باشند که هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی را دچار تغییر خواهند کرد. در صورتی که نوع تیزر تبلیغاتی شما موشن گرافیک باشد دستمزد طراح با توجه به جزئیات و کیفیت تیزر، متفاوت است.

مرحله سوم که در مسیر ساخت تیزر طی می‌شود، مرحله پس از تولید است. تدوین و صداگذاری جزو مهمترین کارهایی هستند که در این مرحله باید با دقت انجام گیرند. در نهایت، تیزر باید ارزیابی شده و ایرادات آن برطرف شود تا از هر نظر آماده پخش گردد.

                                     توصیه می‌کنیم برای برای تخمین هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی با کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا تماس بگیرید

چرا برای ساخت تیزر تبلیغاتی به سراغ منتا برویم؟

اگر خیلی صادقانه بخواهیم بگوییم که چرا انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ منتا برای ساخت تیزر تبلیغاتی، یک تصمیم هوشمندانه و سودمند است باید به چند دلیل اشاره کنیم:

 • تیم منتا از کارشناسان حرفه‌ای تشکیل شده که تمام مهارتهای خودشان را برای انجام پروژه‌های شما به‌ کار خواهند گرفت.
 • بصورت کامل و همیشگی از پرژه‌هایی که برای شما انجام داده‌ایم، پپشتیبانی خواهیم کرد.
 • از آنجایی که به توانمندی خود اطمینان داریم، در صورت نارضایتی شما حاضریم تمام هزینه هایی که به ما پرداخت کرده اید را به شما بازگردانیم.
 • همواره تلاش خواهیم کرد که بیش از آن چیزی که با هم توافق کرده‌ایم برای شما انجام دهیم تا مطمئن شویم که شما از هر نظر از نتیجه کار راضی خواهید بود.

نمونه تیزر تبلیغاتی تولید شده توسط گروه منتا

ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .