سئو وب سایت SEO

محتوا پادشاه نیست ! قلمرو پادشاه است 🙂

سئو مخفف (Search Engine Optimization ) یا همان بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است ، اگر بتوانیم بازدید کنندگان بیشتری برای ورود به سایت ترغیب کنیم بی شک درآمد فوق العاده ای خواهیم داشت .برای دیده شدن در صفحه اول گوگل نیاز به تخصص و مهارت خاص دارد و با رعایت اصول نگارش و تکنیکال در بهینه سازی صفحات دست یافتن به صفحه اول گوگل چندان سخت نخواهد بود .

چرا به سئو نیاز داریم ؟

بازاریابی اینترنتی ابزار های گوناگونی دارد ، طراحی سایت ، اپلیکیشن ، تبلیغات ، شبکه اجتماعی و یکی از جذاب ترین و تاثیر گذارترین ابزارهای بازریابی اینترنتی سئو (Search Engine Optimization ) است ، 

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی بیشتر بر مبنا تولید محصول و ویژگی های محصول پرداخت می شود ، مثلا مقایسه کالاهای خارجی با کالا های داخلی ، تاکید بر نکات و ویژگی های بارز محصول و فرآیند تولید محصول از جمله مواردی است که در فیلم صنعتی به نمایش گذاشته می شود .

ساخت مستند شهری

در مستند شهری ، نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد.

ساخت تیزر تلویزیونی

گستردگی مخاطبان در تلویزیون و ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون با اصولی متفاوت تر از رسانه های دیگر است ، در تیزر تبلیغاتی تلویزیونی باید از گرافیک و ایده نهایت استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد

ساخت تیزر شبکه اجتماعی

با همه گیر شدن و شبکه های اجتماعی یکی از بهترین تبلیغات ها ، ساخت ویدئو کوتاه برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی باید عمومی تر و به گونه جذاب باشد که قابل اشتراک گذاری بین مخاطبان باشد.

4 مرحله همراهی شما در پروژه

مرحله اول

مشاوره و سنجش نیاز

مهم ترین اولویت ما درک کامل نیاز شماست بخاطر همین خوب گوش می کنیم به حرف شما ، هدفتون رو بررسی می کنیم و برای پروژتون استراتژی میچینیم .

مرحله اول

مرحله دوم

عقد قرارداد

بعد از آگاهی کامل از نیاز و تعیین استراتژی ویدئو شما اقدام به بستن قرارداد شفاف برای اجرای دقیق و کامل پروژه خواهیم کرد .

مرحله دوم

مرحله سوم

اتاق فکر و طراحی پلن اجرایی

ما تو منتا دور هم جمع میشیم و برای پروژه شما پلن اجرایی مینویسیم ، متخصص تولید محتوا متنی ، متخصص سئو تکنیکال و کارشناسان تولید محتوا برای پروژه شما پلن مینویسن و برای اجرا برنامه ریزی می کنن .

مرحله سوم

مرحله چهارم

اجراء و دریافت نتیجه

ما تمام استراتژی و تجربمون رو به کار می گیریم تا بهترین نتیجه رو برای شما رقم بزنیم و گزارش کار رو برای شما واضح و شفاف مشخص می کنیم .

مرحله چهارم

نمونه سایت ها با کلمه کلیدی

درخواست تماس با متخصصان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .